Xwave B Nice black/yellow
Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/16W/USB-C/Aux-Line In/2400mAh
Šifra: 032881
Barkod: 8605062710731
- Brend: Xwave
- Model: B Nice black/yellow
Web Cena:
2.999,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave B Nice black/yellow Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/16W/USB-C/Aux-Line In/2400mAh
2.999,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | B Nice black/yellow |
| Naziv | Xwave B Nice black/yellow Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/16W/USB-C/Aux-Line In/2400mAh |
| Bluetooth | 5.3 + EDR |
| AUX ulaz | Da |
| USB/TF podrška | Da |
| TWS | Da |
| Napajanje | 5V/1A USB-C |
| Frekventni opseg | 120-18000 Hz |
| Radna udaljenost | do 10m |
| Baterija | 2400 mAh |
| Snaga | 16W |
| Vreme punjenja | 2-3h |
| Vreme reprodukcije | 3-4h max |
| Ostalo | |
| ● Traka za nošenje; | |
| ● Surround zvuk od 360 stepeni za impresivno muzičko iskustvo; | |
| ● Dinamičko RGB osvetljenje za poboljšanu atmosferu zabave | |
| ● Minimalistički dizajn tkanine oličava mladalačke, elegantne i energične vibracije | |
| ● Snaga od 16W RMS garantuje čist vokal i moćan bas | |
| ● TWS funkcija za poboljšanu razglasnu atmosferu i muzičko iskustvo | |
| Dimenzije | 192 x 100 x 56 mm |
| Težina | 650g |
| Boja | Crno-žuta |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave B Nice black/yellow Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/16W/USB-C/Aux-Line In/2400mAh



