Xwave B Cute black
Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/16W/USB-C/Aux-Line In/1800mAh
Šifra: 032883
Barkod: 8605062710755
- Brend: Xwave
- Model: B Cute black
Web Cena:
3.499,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave B Cute black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/16W/USB-C/Aux-Line In/1800mAh
3.499,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | B Cute black |
| Naziv | Xwave B Cute black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/16W/USB-C/Aux-Line In/1800mAh |
| Bluetooth | 5.3 + EDR |
| AUX ulaz | Da |
| USB/TF podrška | Da |
| TWS | Da |
| Napajanje | 5V/1A USB-C |
| Frekventni opseg | 120-18000 Hz |
| Radna udaljenost | do 10m |
| Baterija | 1800 mAh |
| Snaga | 16W |
| Vreme punjenja | 2-3h |
| Vreme reprodukcije | 4-5h max |
| FM radio mode | Da |
| Ostalo | |
| ● Traka za nošenje koja se po želji postavlja; | |
| ● Surround zvuk od 360 stepeni za impresivno muzičko iskustvo; | |
| ● Dinamičko RGB osvetljenje za poboljšanu atmosferu zabave | |
| ● Glasovno obaveštenje aktivirane komande | |
| ● Kabinet izrađen od kvalitetne dugotrajne plastike | |
| ● Snaga od 16W RMS garantuje čist vokal i moćan bas | |
| ● TWS funkcija za poboljšanu razglasnu atmosferu i muzičko iskustvo | |
| Dimenzije | 220 x 90 x 90 mm |
| Težina | 620g |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave B Cute black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/16W/USB-C/Aux-Line In/1800mAh



