Xwave GoEnergy 30d-65w Super Brzo punjenje
30d-65 Power bank eksterna baterija 30000mAh/65W/PD3.0/QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C(blaze)
Šifra: 032954
Barkod: 8605062710939
- Brend: Xwave
- Model: GoEnergy 30d-65w Super Brzo punjenje
Web Cena:
6.999,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave GoEnergy 30d-65 Power bank eksterna baterija 30000mAh/65W/PD3.0/QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C(blaze)
6.999,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | GoEnergy 30d-65 |
| Naziv | Xwave GoEnergy 30d-65 Power bank eksterna baterija 30000mAh/65W/PD3.0/QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C/ |
| Kapacitet | 30000mAh |
| Output | 1. USB-1: 5V/3A, 9V/3.0A, 12V/2.5A; |
| 2. USB-2 | 5V/3A, 9V/3.0A, 12V/2.5A; |
| 3. Type-C | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A |
| Total | QC3.0 PD65W |
| Input | Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A |
| Potrošnja | 111Wh |
| Interfejs | |
| USB 2.0 - 2kom | |
| TYPE-C USB - 1kom | |
| Tehnologije punjenja | * QC2.0/QC3.0, FCP, SCP, AFC protocol mobile phone |
| * PD2.0/PD3.0 output, output broadcast capability | |
| Kompatibilnost | |
| -Mobilni telefoni | (Samsung, Iphone, Xiaomi, Redmi, Oukitel,...) |
| -Tablet PC | Ipad, Samsung, Oukitel, Xpad i dr... |
| Ostalo | |
| Super Brzo punjenje | |
| Displej sa prikazom popunjenosti baterije | |
| Čuva preko 60 dana energiju za jedno punjenje | |
| Puni dok pričaš | |
| Materijal | ABS+PC Fireproofing |
| Dimenzije | 149.97 x 67.9 x 40 mm |
| Težina | 620g |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
| Puni skoro sve - Bilo kada bilo gde! | |
| Ne dozvolite da vam prazna baterija uređaja pokvari vaše planove!!! | |
| Power bank 30000 mAh je eksterna baterija za vaš mobilni, Tablet PC i mnoge druge uređaje!!! |
Xwave GoEnergy 30d-65 Power bank eksterna baterija 30000mAh/65W/PD3.0/QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C(blaze)



