XLED 10W
LED reflektor RGB+6500K,IP65,AC220-240V,Ra70,crni
Šifra: 032646
Barkod: 8605062710267
- Brend: XLED
- Model: XLED 10W
Web Cena:
1.550,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
XLED 10W LED reflektor RGB+6500K,IP65,AC220-240V,Ra70,crni
1.550,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xled |
| Model | Xled 10W |
| Naziv | XLED 10W LED reflektor RGB+6500K,IP65,AC220-240V,Ra70,crni |
| Snaga | 10W |
| IP Zaštita | 65 |
| Boja | RGB + 6500K |
| Osvetljaj | 735 Lm |
| Ugao osvetljaja | 120 stepeni |
| Radna temperatura | -20 do +40 stepeni |
| Radni vek | 15.000 sati; |
| Energetski razred | F |
| Potrošnja energije | 10 kWh/1000h |
| Dimenzija | |
| Boja reflektora | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
XLED 10W LED reflektor RGB+6500K,IP65,AC220-240V,Ra70,crni



