VOX 24PGD600
Tablet 8-128GB Siva
Šifra:
Barkod: 8606033883676
- Brend: VOX
- Model: 24PGD600
Web Cena:
47.520,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Tablet Vox 24PGD600 8-128GB Siva
47.520,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Siva |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Dijagonala ekrana | 24.5" |
| RAM memorija | 8 GB |
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 14 |
| Dimenzije | 569 x 377 x 25 mm |
| CPU | Qualcomm SM6115 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Kamera (prednja) | 8 |
| Kamera (zadnja) | Ne |
| Bluetooth | Da |
| NFC | Ne |
| GPS | Ne |
| WLAN | Ne |
| Baterija | 5050 mAh |
| USB opcije | USB-C |
| MicroSD slot |



