NJOY
Keen 1000 USB 600W UPS (UPLI-LI100KU-CG01B) (UPS00601)
Šifra:
Barkod: 6422956009564
- Brend: NJOY
Proizvod je dodat u korpu
NJOY Keen 1000 USB 600W UPS (UPLI-LI100KU-CG01B) (UPS00601)
9.095,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Tip | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada | Line interactive |
| Snaga (VA) | 1.000 |
| Snaga (W) | 600 |
| Faktor snage | 0.6 |
| Broj baterija | 2 |
| Punjenje | 90% kapaciteta za 6h |
| Vreme rada baterije | 100% Load - 1 min, 50% Load - 10 min, 75% Load - 4 min, 25% Load - 22min |
| Izlazni priključci | 4x šuko |
| Povezivost | HID USB |
| Ostali priključci Slotovi | 2x RJ-4511 |
| Vrsta zaštite | Zaštita od kratkog spoja, Zaštita od prevelikog opterećenja (napona), Lan Zaštita, Zaštita od udara groma |
| Ostalo | Taster za prekidanje električnog kola |
| Dodatne funkcije | AVR (automatski regulator napona), "Hladan start", Auto-Restart, Simulated sine wave, Auto-charge, Off-Mode punjenje |
| Ostalo | Alarm |
| Dimenzije | 298mm x 178mm x 148mm |
| Masa | 7.7kg |
| Nivo buke | <40dB |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Baterija | 12 meseci |



