BROTHER
PT-H107B štampač nalepnica (PTH107BRE1) (PRI05553)
Šifra:
Barkod: 4977766804516
- Brend: BROTHER
Web Cena:
3.594,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
BROTHER PT-H107B štampač nalepnica (PTH107BRE1) (PRI05553)
3.594,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Tip | Termalni |
| Sistem štampe | Termalni |
| Rezolucija štampe | 180 x 180 dpi |
| Brzina štampe | 20mms |
| Broj kopija | 1 original + 9 kopija |
| Auto cutter | Ne |
| Dimenzije papira | Nalepnice dužine: 3, 5, 6, 9 i 12 mm |
| Ostalo | 9 programa memorije |
| Dimenzije | 208mm x 110mm x 59mm |
| Težina | 390g |
| Boja | Plavo-bela |
| Reklamacioni period | 24 meseca |



