Asus
U2000 tastatura + mis (TAS01467)
Šifra:
Barkod: 4711387539521
- Brend: Asus
Web Cena:
1.862,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
ASUS U2000 tastatura + mis (TAS01467)
1.862,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | U2000 |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Dimenzije | 460mm x 150mm x 30mm |
| Masa | 585g |
| Boja | Crna |
| Model | U2000 |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Žična |
| Interfejs | USB |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Dimenzije | 115mm x 60mm x 35mm |
| Masa | 98g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | 24 meseca |



