27 inča VA27DQSB FHD 1920x1080 IPS FreeSync Eye Care monitor (MON02411)
Šifra:
Barkod: 4718017756426
Proizvod je dodat u korpu
ASUS 27 inča VA27DQSB FHD 1920x1080 IPS FreeSync Eye Care monitor (MON02411)
16.246,00 rsd.
Idi u korpu
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
Ekran
Veličina ekrana27 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Tip ekranaTFT LCD
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeLED
Odnos stranica16:9
Nativni kontrast1.000:1
Dinamički kontrast100.000.000:1
Osvetljenje250 nita
Odziv5ms
Vertikalno osvežavanje75Hz
Tip adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync, nVidia G-Sync
Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela0.311mm
Paleta boja16.7 miliona boja
OstaloNon-Glare, Flicker-free, Low Blue Light, Eye Care+, Trace Free Technology, SPLENDID Technology
Priključci Slotovi
Ukupno DisplayPort priključaka1
DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
Ukupno HDMI priključaka1
HDMI priključci1x HDMI 1.4
Ukupno VGA priključaka1
Ukupno USB priključaka2
USB priključci2x USB tip A
Audio ulaz3.5mm, PC audio ulaz
Audio
ZvučniciUgrađeni
Snaga zvučnika2 x 2W
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security
Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
BojaCrna
Širina611.9mm
Dubina226.3mm
Visina373.4mm ~ 523.4mm