Xwave GoEnergy 20Wd white
Power bank eksterna baterija 20000mAh/20W/15W wireless/PD/QC3.0
Šifra: 032959
Barkod: 8605062710984
- Brend: Xwave
- Model: GoEnergy 20Wd white
Web Cena:
3.999,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave GoEnergy 20Wd white Power bank eksterna baterija 20000mAh/20W/15W wireless/PD/QC3.0
3.999,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | GoEnergy 20Wd white |
| Naziv | Xwave GoEnergy 20Wd white Power bank eksterna baterija 20000mAh/20W/15W wireless/PD/QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C |
| Kapacitet | 20000mAh |
| Output | 1. USB-A1: 5V/3A, 9V/2.0A, 12V/1.5A, SSCP10V2.25A |
| 2. USB-A2 | 5V/3A,9V/2.0A, 12V/1.5A, SSCP10V2.25A |
| 3. TYPE-C | 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A |
| 4. Wireless | 5V/3A; |
| Total max | QC22.5W/PD 20W/Qi 15W |
| Input | TYPE-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67 (PD20W) |
| Total input max | PD20W |
| Potrošnja | 74Wh |
| Interfejs | |
| USB 2.0 - 2kom | |
| TYPE-C USB - 1kom | |
| Tehnologije punjenja | * PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0; |
| * WIRELESS Qi15W | |
| Kompatibilnost | |
| -Mobilni telefoni | (Samsung, Iphone, Xiaomi, Redmi, Oukitel,...) |
| -Tablet PC | Ipad, Samsung, Oukitel, Xpad i dr... |
| Ostalo | |
| Brzo punjenje | |
| Bežično punjenje | |
| Displej sa prikazom popunjenosti baterije | |
| Čuva preko 60 dana energiju za jedno punjenje | |
| Puni dok pričaš | |
| Materijal | ABS+PC Fireproofing |
| Dimenzije | 147.7 x 69 x 30 mm |
| Težina | |
| Boja | Bela |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
| Puni skoro sve - Bilo kada bilo gde! | |
| Ne dozvolite da vam prazna baterija uređaja pokvari vaše planove!!! | |
| Power bank 20000 mAh je eksterna baterija za vaš mobilni, Tablet PC i mnoge druge uređaje!!! |
Xwave GoEnergy 20Wd white Power bank eksterna baterija 20000mAh/20W/15W wireless/PD/QC3.0



