Xwave Antena outdoor mL1 mini loga
spoljna sa f konektorom
Šifra: 032904
Barkod: 8605062710854
- Brend: Xwave
- Model: Antena outdoor mL1 mini loga
Web Cena:
1.299,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave Antena outdoor mL1 spoljna antena mini loga sa f konektorom
1.299,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | Antena outdoor mL1 mini loga |
| Naziv | Xwave Antena outdoor mL1 Spoljna antena mini Loga |
| Frekventni opseg | 470-862MHz |
| Dobit | 6dBi |
| Izlazna impedansa | 75Ω |
| Konektor | 9.5 mm muški koaksijalni konektor |
| VSWR (odnos stojnog talasa) | ≤1.5 - niska refleksija signala i stabilan rad |
| Prednosti | |
| Ultra visoko pojačanje za odličan prijem UHF signala čak i u zahtevnim uslovima | |
| Moderan i kompaktan dizajn sa stabilnim nosačem | |
| Jednostavno povezivanje preko klasičnog 9.5 mm konektora | |
| Nema potrebe za eksternim napajanjem - praktično rešenje za svaki dom | |
| Savršena je za korisnike koji žele da maksimalno iskoriste digitalnu televiziju sa jakim signalom i elegantnim dizajnom. | |
| Ostalo | |
| 1. Izdržljiva, lagana aluminijumska konstrukcija. | |
| 2. Ugrađen, F-konektor za brzu i jednostavnu instalaciju. | |
| 3. UHF kanali 21-69 sa konstantnim pojačanjem kroz ceo opseg. | |
| UVOZNIK | Precizan podatak o proizvođaču je dostupan na deklaraciji proizvoda. |
| PROIZVOĐAČ | Precizan podatak o proizvođaču je dostupan na deklaraciji proizvoda. |
| ZEMLJA POREKLA | Kina |
| ZEMLJA UVOZA | Kina |
| PRAVA POTROŠAČA | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Xwave Antena outdoor mL1 spoljna antena mini loga sa f konektorom



