Xwave Antena indoor S2
Unutrašnja – pendrek sa pojacavacem
Šifra: 032907
Barkod: 8605062710885
- Brend: Xwave
- Model: Antena indoor S2
Web Cena:
1.390,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave Antena indoor S2 Unutrašnja antena – pendrek sa pojacavacem
1.390,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | Antena indoor S2 |
| Naziv | Xwave Antena indoor S2 Unutrašnja antena – pendrek sa pojacavacem |
| Kanali | 21-69 |
| Frekventni opseg | 47-810MHz |
| * FM | 88-108 MHz |
| * VHF | 47-230 MHz |
| * UHF | 470-810 MHz |
| Pojačanje | 25-30dB |
| Izlazna impedansa | 75Ω |
| Odnos stojećeg talasa | <=1.5 |
| Horizontalni prijemni ugao | 360 stepeni |
| Vertikalni prijemni ugao | 20 stepeni |
| Dužina kabla | 5m |
| Podesivo pojačanje max36dB | |
| Rotirajuća parabola UHF 360 stepeni | |
| Teleskopske antene za FM-VHF područje | |
| Kabl za napajanje 2.5m + koaksijalni kabl 4,5m | |
| Napajanje 220-240V ili 12V [pogodno za kampovanje] | |
| RF Priključak za spoljnu antenu | |
| Težina 900g | |
| Napajanje | AC 220V-240V ili DC 12V |
| Ostalo | * Komatibilna sa digitalnim T2 resiverima |
| * Podržava analogni i digitalni DAB/DAB+ FM Radio | |
| UVOZNIK | NT Company DOO |
| PROIZVOĐAČ | Precizan podatak o proizvođaču je dostupan na deklaraciji proizvoda. |
| ZEMLJA POREKLA | Kina |
| ZEMLJA UVOZA | Kina |
| PRAVA POTROŠAČA | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Xwave Antena indoor S2 Unutrašnja antena – pendrek sa pojacavacem



