Xwave USB Kabl TipC M/M 5A 240W 20Gbps 1m black
aluminium
Šifra: 032807
Barkod: 8605062710519
- Brend: Xwave
- Model: USB Kabl TipC M/M 5A 240W 20Gbps 1m black
Web Cena:
1.999,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave USB Kabl TipC M/M 5A 240W 20Gbps 1m black aluminium
1.999,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | USB Kabl TipC M/M 5A 240W 20Gbps 1m black |
| Naziv | Xwave USB Kabl TipC M/M 5A 240W 20Gbps 1m black upleteni aluminium |
| Kabl za brzo punjenje i prenos podataka | |
| In | muški USB-C 3.2 Gen2 |
| Out | muški USB-C 3.2 Gen2 |
| Brzina | 20GBps |
| Max. snaga punjenja | 240W |
| Dužina kabla | 1m |
| Boja | Crni |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave USB Kabl TipC M/M 5A 240W 20Gbps 1m black aluminium



