Xwave USB Kabl TipC M/M 5A 100W 480Mbps 1.5m grey
sivi aluminium
Šifra: 032803
Barkod: 8605062710502
- Brend: Xwave
- Model: USB Kabl TipC M/M 5A 100W 480Mbps 1.5m grey
Web Cena:
1.490,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave USB Kabl TipC M/M 5A 100W 480Mbps 1.5m grey sivi aluminium
1.490,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | USB Kabl TipC M/M 5A 100W 480Mbps 1.5m grey |
| Naziv | Xwave USB Kabl TipC M/M 5A 100W 480Mbps 1.5m grey upleteni sivi aluminium |
| Kabl za brzo punjenje i prenos podataka | |
| In | muški USB - C 3.1 |
| Out | muški USB-C 3.1 |
| Brzina | 480MBps |
| Max. snaga punjenja | 100W |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Boja | Grey |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave USB Kabl TipC M/M 5A 100W 480Mbps 1.5m grey sivi aluminium



