Xwave USB Kabal 3 in1 TIP-A-micro/C/Lighting 65W 1.5m
(A,C,Iphone,Micro),led indikacija pvc
Šifra: 032809
Barkod: 8605062710410
- Brend: Xwave
- Model: USB Kabal 3 in1 TIP-A-micro/C/Lighting 65W 1.5m
Web Cena:
890,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave USB Kabal 3 in1 TIP-A-micro/C/Lighting 65W 1.5m (usbA,usbC,Iphone,Micro),led indikacija pvc
890,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | USB Kabal 3 in1 TIP-A-micro/C/Lighting 65W 1.5m |
| Naziv | Xwave USB Kabal 3 in1 TIP-A-micro/C/Lighting 65W 1.5m univerzalni(usbA,usbC,Iphone,Micro),led svetlo indikacija pvc |
| Kabl za SUPER brzo punjenje i prenos podataka | |
| In | muški USB tip-A 3.0 |
| Out | * muški USB tip-C 3.1 |
| * muški MicroUSB | |
| * muški Lighting (Iphone) | |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Napon napajanja | 5V-20V |
| Struja | 3A |
| Snaga punjenja | 65W |
| Brzina prenosa | 480Mbps |
| Ostalo | Lightning use for iphone 8-14 |
| iphone 15 use type c | |
| so ,this 3 in 1 cable can use for iphone 8-15 | |
| LED indicator for charger voltage | |
| 20V 3.25A 480MB | |
| 1 unit | |
| A-C 65W max | |
| A-Lightning 12W max | |
| A-microUSB 10W max | |
| 2 or 3 units | |
| A-C 45W max | |
| A-Lightning 12W max | |
| A-microUSB 10W max | |
| Intelligent current distribution, single-line 3.25A (max) | |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave USB Kabal 3 in1 TIP-A-micro/C/Lighting 65W 1.5m (usbA,usbC,Iphone,Micro),led indikacija pvc



