Xwave Optički kabl 10m
Šifra: 032067
Barkod: 8605062708097
- Brend: Xwave
- Model: Optički kabl 10m
Web Cena:
1.590,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave Optički kabl 10m
1.590,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | Optički kabl 10m |
| Naziv | Toslink Optički Digital audio kabl dužine 10m |
| Konektor A | Toslink Digital optical Audio |
| Konektor B | Toslink Digital optical Audio |
| Dužina kabla | 10m |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave Optički kabl 10m



