Xwave Optički kabl 0.5m
Šifra: 031120
Barkod: 8605062705690
- Brend: Xwave
- Model: Optički kabl 0.5m
Web Cena:
380,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave Optički kabl 0.5m
380,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | Optički kabl 0.5m |
| Naziv | Toslink Optički Digital audio kabl dužine 0.5m |
| Konektor A | Toslink Digital optical Audio |
| Konektor B | Toslink Digital optical Audio |
| Dužina kabla | 0.5m |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave Optički kabl 0.5m



