Xwave L70ANC black
Bluetooth slušalice stereo sa mikrofonom/v5.4/Wireless/Aux/800mAh/80h
Šifra: 032718
Barkod: 8605062710373
- Brend: Xwave
- Model: L70ANC black
Web Cena:
4.390,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave L70ANC black Bluetooth slušalice stereo sa mikrofonom/v5.4/Wireless/Aux/800mAh/80h
4.390,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | L70ANC black |
| Naziv | Xwave L70ANC black Bluetooth slušalice stereo sa mikrofonom/v5.4/Wireless/Aux/800mAh/80h |
| Bluetooth | Verzija 5.4 |
| Radna udaljenost | do 10m |
| Podrška | L2CAP, A2DP, HSP, HFP |
| Baterija | 800 mAh |
| - Razgovor/Slušanje muzike | do 18 sati |
| - Mirovanje | do 80 sati |
| Vreme punjenja | oko 1:30 sata |
| Zvučnik | 40 mm |
| Redukcija šuma | CVC 6.0 |
| Osetljivost | 114 dB +/- 3 dB |
| Impedansa | 32 oma |
| Frekvencija | 20Hz - 20 Khz |
| Nazivna snaga | 150mW |
| Napajanje | DC 5V/1A |
| Kompatibilnost | Android, iPhone, iPod, iPad, Windows, svi bluetooth uređaji... |
| Dodatno | |
| AUX ulaz | |
| Type-C USB ulaz za punjenje | |
| Ostalo | |
| -AUX kabal, Type-C USB kabl | |
| -LED indikacije | |
| -Udobne za nošenje | |
| -Otporne na znojenje | |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave L70ANC black Bluetooth slušalice stereo sa mikrofonom/v5.4/Wireless/Aux/800mAh/80h



