Xwave GoEnergy 10e gray+blue
Power bank eksterna baterija 10000mAh/2A/2 xUSB/Type-C (EnerGo)
Šifra: 032950
Barkod: 8605062710892
- Brend: Xwave
- Model: GoEnergy 10e gray+blue
Web Cena:
1.899,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave GoEnergy gray+blue Power bank eksterna baterija 10000mAh/2A/2 xUSB/Type-C (EnerGo)
1.899,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | GoEnergy 10e |
| Naziv | GoEnergy gray+blue Power bank eksterna baterija 10000mAh/2A /2 xUSB/Type-C/ |
| Kapacitet | 10000mAh |
| Input | DC 5V/2A (Type-C) |
| Output | DC 5V/2A+2A (USB 2.0) |
| Potrošnja | 37Wh |
| Interfejs | |
| USB 2.0 - 2kom | |
| TYPE-C USB - 1kom | |
| Vreme punjenja | 24h |
| Radni vek | preko 500 punjenja |
| Kompatibilnost | |
| -Mobilni telefoni | (Samsung, Iphone, Xiaomi, Redmi, Oukitel,...) |
| -Tablet PC | Ipad, Samsung, Oukitel, Xpad i dr... |
| Ostalo | |
| Led indikacija popunjenosti baterije | |
| Čuva preko 60 dana energiju za jedno punjenje | |
| Puni dok pričaš | |
| Mikro USB kabal - 20cm dužine | |
| Materijal | ABS+PC Fireproofing |
| Dimenzije | 142.6 × 68 × 15.4 mm |
| Težina | 220g |
| Boja | Tamno siva |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
| Puni skoro sve - Bilo kada bilo gde! | |
| Ne dozvolite da vam prazna baterija uređaja pokvari vaše planove!!! | |
| Power bank 10000 mAh je eksterna baterija za vaš mobilni, Tablet PC i mnoge druge uređaje!!! |
Xwave GoEnergy gray+blue Power bank eksterna baterija 10000mAh/2A/2 xUSB/Type-C (EnerGo)



