Xwave GoEnergy 20e grey+blue
Power bank eksterna baterija 20000mAh/20W/PD+QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C
Šifra: 032951
Barkod: 8605062710908
- Brend: Xwave
- Model: GoEnergy 20e grey+blue
Web Cena:
2.599,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave GoEnergy 20e grey+blue Power bank eksterna baterija 20000mAh/20W/PD+QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C
2.599,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | GoEnergy 20e grey+blue |
| Naziv | Xwave GoEnergy 20e grey+blue Power bank eksterna baterija 20000mAh/20W/PD+QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C/ |
| Kapacitet | 20000mAh |
| Output | USB-1: 5V/3A, 9V/2.5A, 12V/1.875A; |
| USB-2 | 5V/3A, 9V/2.5A, 12V/1.875A; |
| Total max | D20W/QC 22.5W |
| Input | Type-C: 5V-3.0A, 9V-2.22A, 12V-1.67A; |
| Total max | 20W input; |
| Potrošnja | 74Wh |
| Interfejs | |
| USB 2.0 - 2kom | |
| TYPE-C USB - 1kom | |
| Tehnologije punjenja | PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0; |
| Kompatibilnost | |
| -Mobilni telefoni | (Samsung, Iphone, Xiaomi, Redmi, Oukitel,...) |
| -Tablet PC | Ipad, Samsung, Oukitel, Xpad i dr... |
| Ostalo | |
| Brzo punjenje | |
| Led indikacija popunjenosti baterije | |
| Čuva preko 60 dana energiju za jedno punjenje | |
| Puni dok pričaš | |
| Materijal | ABS+PC Fireproofing |
| Dimenzije | 143 x 69.4 x 27.9 mm |
| Težina | 400g |
| Boja | Siva |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
| Puni skoro sve - Bilo kada bilo gde! | |
| Ne dozvolite da vam prazna baterija uređaja pokvari vaše planove!!! | |
| Power bank 20000 mAh je eksterna baterija za vaš mobilni, Tablet PC i mnoge druge uređaje!!! |
Xwave GoEnergy 20e grey+blue Power bank eksterna baterija 20000mAh/20W/PD+QC3.0/3A/2 xUSB/Type-C



