Xwave B Happy black
Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/70W/USB-C/Aux-Line In/RGB-LED/4000mAh
Šifra: 032888
Barkod: 8605062710809
- Brend: Xwave
- Model: B Happy black
Web Cena:
7.999,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave B Happy black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/70W/USB-C/Aux-Line In/RGB-LED/4000mAh
7.999,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | B Happy black |
| Naziv | Xwave B Happy black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/70W/USB-C/Aux-Line In/RGB-LED/4000mAh |
| Bluetooth | 5.3 + EDR |
| AUX ulaz | Da |
| USB/TF podrška | Da |
| TWS | Da |
| Napajanje | 5V/2A USB-C |
| Frekventni opseg | 65–18000 Hz |
| Radna udaljenost | do 10m |
| Baterija | 4000 mAh |
| Snaga | 70W |
| Vreme punjenja | 4h |
| Vreme reprodukcije | 3h na 50% snage |
| Ostalo | |
| ● Fiiksna ručka za nošenje; | |
| ● Bluetooth Hands- free funkcija | |
| ● Surround zvuk od 360 stepeni za impresivno muzičko iskustvo; | |
| ● Dinamičko RGB LED osvetljenje za poboljšanu atmosferu zabave | |
| ● Minimalistički dizajn tkanine oličava mladalačke, elegantne i energične vibracije | |
| ● Snaga od 70W RMS garantuje čist vokal i moćan bas | |
| ● Podržava vezu sa spoljnim žičnim mikrofonom | |
| ● Dostupan je opcioni bežični mikrofon (nije uključen) | |
| ● EQ režimi sa 4 predefinisana moda NORMAL, ROK, POP i BAS | |
| ● TWS funkcija za poboljšanu razglasnu atmosferu i muzičko iskustvo | |
| ● IPX5 vodootporna zaštita za primenu u različitim okruženjima, daje otpornost na nepogodne vremenske uslove | |
| Dimenzije | 330 × 147 × 197mm |
| Težina | 2350g |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave B Happy black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/70W/USB-C/Aux-Line In/RGB-LED/4000mAh



