Xwave B Extreme black
Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/2x20W+40W/USB-C/Aux-Line In/4000mAh
Šifra: 032887
Barkod: 8605062710793
- Brend: Xwave
- Model: B Extreme black
Web Cena:
16.999,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave B Extreme black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/2x20W+40W/USB-C/Aux-Line In/4000mAh
16.999,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | B Extreme black |
| Naziv | Xwave B Extreme black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/2x20W+40W/USB-C/Aux-Line In/4000mAh |
| Bluetooth | 5.3 + EDR |
| AUX ulaz | Da |
| USB/TF podrška | Da |
| TWS | Da |
| Napajanje | 5V/2A USB-C |
| Frekventni opseg | 20-20000 Hz |
| Radna udaljenost | do 10m |
| Baterija | 4000 mAh |
| Snaga | 2x20W + 40W |
| Vreme punjenja | 4h |
| Vreme reprodukcije | 4-6h max |
| FM radio mode | Ne |
| Ostalo | |
| ● Fiksna ručka za nošenje; | |
| ● Surround zvuk od 360 stepeni za impresivno muzičko iskustvo; | |
| ● Dinamičko RGB osvetljenje za poboljšanu atmosferu zabave | |
| ● Minimalistički dizajn tkanine oličava mladalačke, elegantne i energične vibracije | |
| ● Snaga od 80W RMS garantuje čist vokal i moćan bas | |
| ● EQ režimi za prilagođenje muzičkom ukusu | |
| ● TWS funkcija za poboljšanu razglasnu atmosferu i muzičko iskustvo | |
| Dimenzije | 361 x 171 x 235 mm |
| Težina | 3.5kg |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave B Extreme black Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/2x20W+40W/USB-C/Aux-Line In/4000mAh



