Xwave B Charge blue
tooth zvučnik v5.3/TWS/2x12W/USB-C/FM/Aux-Line In/3600mAh
Šifra: 032998
Barkod: 8605062711301
- Brend: Xwave
- Model: B Charge blue
Web Cena:
4.999,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave B Charge blue Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/2x12W/USB-C/FM/Aux-Line In/3600mAh
4.999,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | B Charge blue |
| Naziv | Xwave B Charge blue Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/2x12W/USB-C/FM/Aux-Line In/3600mAh |
| Bluetooth | 5.3 + EDR |
| AUX ulaz | Da |
| USB/TF podrška | Da |
| TWS | Da |
| Napajanje | 5V/1A USB-C |
| Frekventni opseg | 80-15000 Hz |
| Radna udaljenost | do 10m |
| Baterija | 3600 mAh |
| Snaga | 2x12W |
| Vreme punjenja | 4h |
| Vreme reprodukcije | 5-6h max |
| FM radio mode | Ne |
| Ostalo | |
| ● Fiksna traka za nošenje; | |
| ● Surround zvuk od 360 stepeni za impresivno muzičko iskustvo; | |
| ● Dinamičko RGB osvetljenje za poboljšanu atmosferu zabave | |
| ● Minimalistički dizajn tkanine oličava mladalačke, elegantne i energične vibracije | |
| ● Snaga od 24W RMS garantuje čist vokal i moćan bas | |
| ● TWS funkcija za poboljšanu razglasnu atmosferu i muzičko iskustvo | |
| ● IPX5 vodootporna zaštita za primenu u različitim okruženjima, daje otpornost na nepogodne vremenske uslove | |
| Dimenzije | 225 x 90 x 92 mm |
| Težina | 925g |
| Boja | Plava |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xwave B Charge blue Bluetooth zvučnik v5.3/TWS/2x12W/USB-C/FM/Aux-Line In/3600mAh



