Xstand 43/100 TILT
Nosac za TV/Nagib-8-0/VESA 800x600/75kg/profil 44mm
Šifra: 032743
Barkod: 8605062710403
- Brend: Xstand
- Model: 43/100 TILT
Web Cena:
3.590,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xstand TILT 43/100 Nosac za TV/Nagib-8-0/VESA 800x600/75kg/profil 44mm
3.590,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xstand |
| Model | Xstand 23/60 TILT/ARM SHORT |
| Naziv | Xstand TILT 43/100 Nosac za TV/Nagib-8-0/VESA 800x600/75kg/profil 44mm |
| Veličine TV | 43"-100" |
| Max. opterćenje | 75kg |
| Nagib | 0~-8° |
| Tip | Nosač za monitor, televizor |
| VESA | 200x200,300x200,400x200,300x300,400x300,400x400,600x400,800x400,800x600 |
| Dimenzije | 44x886x626 mm |
| Težina | 3.2kg |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Xstand TILT 43/100 Nosac za TV/Nagib-8-0/VESA 800x600/75kg/profil 44mm



