XPRINT W1500A with chip Black 0.975K
Toner za HP M141/M141w/M111W/M111a,M15a/M28a
Šifra: 031706
Barkod: 8605062706826
- Brend: XPRINT
- Model: W1500A with chip Black 0.975K
Proizvod je dodat u korpu
XPRINT W1500A with chip Black 0.975K Toner za HP M141/M141w/M111W/M111a,M15a/M28a
0.00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | XPRINT |
| Model | W1500A with chip Black 0.975K |
| Naziv | XPRINT W1500A with chip Black 0.975K Toner za HP M141/M141w/M111W/M111a,M15a/M28a |
| Kompatibilan | HP M141/M141w/M111W/M111a,M15a/M28a |
| Boja | Crna |
| Sertifikovan svim potrebanim standardima kvaliteta | ISO 9001:2015, GB/T24001:2016 ,ISO 14001:2015, STMC, MSDS |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
XPRINT W1500A with chip Black 0.975K Toner za HP M141/M141w/M111W/M111a,M15a/M28a



