N/A UTP Patch Cable Cat.5e 0,25
,
Šifra: 031291
- Brend: N/A
- Model: UTP Patch Cable Cat.5e 0,25
Web Cena:
179,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
UTP Patch Cable Cat.5e ,0,25
179,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | N/A |
| Model | UTP Patch Cable Cat.5e 3m |
| Naziv | Weltron UTP Patch Cable Cat.5e 3m |
| Dužina kabla | 3 m |
| Tip kabla | Mrežni patch cord kabal |
| Kategorija | CAT5e |
| Upotreba | Gigabit Ethernet |
| Konektor A | RJ45 |
| Konektor B | RJ45 |
| Pakovanje | PVC |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
UTP Patch Cable Cat.5e ,0,25



