TP LINK TL-SG1016DE Gigabit
- 16-port Switch 10/100/1000
Šifra: 030936
Barkod: 6935364021269
- Brend: TP LINK
- Model: TL-SG1016DE Gigabit
Web Cena:
10.670,00 rsd.
Popust:
1.061,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
TP-Link TL-SG1016DE Gigabit 16-port Switch 10/100/1000
10.670,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | TP LINK |
| Model | TL-SG1016DE |
| Naziv | TP-Link TL-SG1016DE Gigabit 16-port Switch 10/100/1000 |
| Packet buffer | 4.1MB |
| Mrežni standardi | IEEE 802.3iIEEE 802.3uIEEE 802.3abIEEE 802.3xIEEE 802.1qIEEE 802.1p |
| Kućište | Metal |
| Switching Capacity | 32Gbps |
| MAC Address Table | 8K |
| Broj portova (RJ-45) | 16 RJ-45 portova |
| Brzina portova | 1 Gbps |
| Metod prenosa | Store-and-forward |
| Operativna temperatura | 0°C do 40°C |
| Boja | Tamno siva |
| Prenos podataka | 23.8 Mpps |
| Ostale karakteristike | Maksimalna disipacija toplote: 34.5 BTU/hMaksimalna snaga: 10.22 W |
| Dimenzije | 294 x 180 x 44 mm |
| Deklaracija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Uvoznik | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
TP-Link TL-SG1016DE Gigabit 16-port Switch 10/100/1000



