4PRINT CF279X Black 2.5K
Toner za HP M12A/M12W/MFP M26a/M26W/NW
Šifra: 031418
Barkod: 8605062707809
- Brend: 4PRINT
- Model: CF279X Black 2.5K
Proizvod je dodat u korpu
4PRINT CF279X Black 2.5K Toner za HP M12A/M12W/MFP M26a/M26W/NW
1.200,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | 4PRINT |
| Model | CF279X Black 2.5K |
| Naziv | 4PRINT CF279X Black 2.5K Toner za HP M12A/M12W/MFP M26a/M26W/NW |
| Kompatibilan | HP M12A/M12W/MFP M26a/M26W/NW |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
4PRINT CF279X Black 2.5K Toner za HP M12A/M12W/MFP M26a/M26W/NW



