Gorenje FH43EAW
Zamrzivač
Šifra:
Barkod: 3838782813504
- Brend: Gorenje
- Model: FH43EAW
Web Cena:
44.769,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Zamrzivač Gorenje FH43EAW
44.769,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Dubina | 74,6 cm |
| Širina | 142,9 cm |
| Boja | Bela |
| Zapremina zamrzivača | 440 l |
| Visina | 85,8 cm |
| Karakteristike | - Prekidač za brzo zamrzavanje - FreezeProtect -15°C |
| Efikasnost | - Kapacitet zamrzavanja (24h) 20 kg - Vreme čuvanja u slučaju nestanka el. energije 40 h - Procenjena godišnja potrošnja električne energije 276 kWh |
| Način upravljanja | - Elektronsko upravljanje sa LED ekranom - Način upravljanja - Elektronsko - Podesiva temperatura zamrzivača |
| Oprema | - Prostor za zamrzavanje 2 korpe - Osvetljenje zamrzivačkog prostora LED osvetljenje - Bravica na vratima za zaključavanje |



