CANDY CNUQ2L58EX
Zamrzivač
Šifra:
Barkod: 8059019103082
- Brend: CANDY
- Model: CNUQ2L58EX
Web Cena:
23.707,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Zamrzivač Candy CNUQ2L58EX
23.707,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine uz garanciju |
| Dubina | 57 cm |
| Širina | 86 cm |
| Boja | Siva |
| Vrsta aparata | Vertikalni zamrzivač |
| Zapremina zamrzivača | 90 l |
| Visina | 86 cm |
| Karakteristike | - Tehnologija: Low Frost |



