Xwave Antena indoor S1
Unutrašnja sa pojacavacem
Šifra: 032906
Barkod: 8605062710878
- Brend: Xwave
- Model: Antena indoor S1
Web Cena:
2.399,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Xwave Antena indoor S1 Unutrašnja antena sa pojacavacem
2.399,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xwave |
| Model | Antena indoor S1 |
| Naziv | Xwave Antena indoor S1 Unutrašnja antena sa pojacavacem |
| Kanali | 5-12, 21-69 |
| Frekventni opseg | 47-862MHz |
| Pojačanje | 20-36dB |
| Izlazna impedansa | 75Ω |
| Podržani frekventni opsezi FM/VHF/UHF | |
| Ugrađen pojačavač | |
| Podesivo pojačanje max36dB | |
| Rotirajuća parabola UHF 360 stepeni | |
| Teleskopske antene za FM-VHF područje | |
| Kabl za napajanje 2.5m + koaksijalni kabl 4,5m | |
| Napajanje 220-240V ili 12V [pogodno za kampovanje] | |
| RF Priključak za spoljnu antenu | |
| Težina 900g | |
| Napajanje | AC 220V-240V ili DC 12V |
| Ostalo | Komatibilna sa digitalnim T2 resiverima |
| UVOZNIK | NT Company DOO |
| PROIZVOĐAČ | Precizan podatak o proizvođaču je dostupan na deklaraciji proizvoda. |
| ZEMLJA POREKLA | Kina |
| ZEMLJA UVOZA | Kina |
| PRAVA POTROŠAČA | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Xwave Antena indoor S1 Unutrašnja antena sa pojacavacem



