XLED Strela 60W-45W-30W
1800mm BL04 IP20/220-240V/110LM/W/RA80/3CCT
Šifra: 032644
Barkod: 8605062710243
- Brend: XLED
- Model: Strela 60W-45W-30W
Web Cena:
4.500,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
XLED Strela 60W-45W-30W 1800mm BL04 IP20/220-240V/110LM/W/RA80/3CCT
4.500,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xled |
| Model | Strela 60W-45W-30W |
| Tip | Led strela |
| Naziv | XLED Strela 60W-45W-30W 1800mm BL04 IP20/220-240V/110LM/W/RA80/3CCT |
| Snaga | 60W |
| Osvetljaj | 110Lm/W |
| Boja svetla | 3CCT, 3000-6500K |
| Enegetski razred | E |
| Potrošnja energije | 60/45/30 kWh/1000h |
| Dužina cevi | 1800 mm |
| CRI | 80Ra |
| PF | > 0.9 |
| Ugao osvetljaja | 120° |
| Napon | AC 200-240V |
| Radni vek | 30.000 sati |
| Vodootpornost | IP20 |
| Materijal | Plastika |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
XLED Strela 60W-45W-30W 1800mm BL04 IP20/220-240V/110LM/W/RA80/3CCT



