XLED LED highbay 100W-80W-60W
UFO Industr Lampa 6500K/60°/90°/120° Module lumen:160LM/W,Φ240*118mm
Šifra: 032640
Barkod: 8605062710205
- Brend: XLED
- Model: LED highbay 100W-80W-60W
Web Cena:
9.999,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
XLED LED highbay 100W-80W-60W UFO Industr Lampa 6500K/60°/90°/120° Module lumen:160LM/W,Φ240*118mm
9.999,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | Xled |
| Model | LED highbay 100W-80W-60W |
| Naziv | XLED LED highbay 100W-80W-60W UFO Industrijska Lampa 6500K/60°/90°/120° Module lumen:160LM/W,Φ240*118mm |
| Tip | Industrijska LED lampa |
| Snaga | 100W-80W-60W |
| IP Zaštita | 65 |
| Boja | 6500K - Hladno Bela |
| Osvetljaj | 160LM/W |
| Radna temperatura | -20 do +40 stepeni |
| Radni vek | 15.000 sati; |
| Energetski razred | C |
| Potrošnja energije | 120/80/60 kWh/1000h |
| Ostalo | Ra70, |
| PF 0.9 | |
| Dimenzije | Φ240*118 mm |
| Boja | Crna |
| Uvoznik | NT Company D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
XLED LED highbay 100W-80W-60W UFO Industr Lampa 6500K/60°/90°/120° Module lumen:160LM/W,Φ240*118mm



