BOSCH HBG537EB3
Ugradna rerna
Šifra:
Barkod: 4242005464975
- Brend: BOSCH
- Model: HBG537EB3
Proizvod je dodat u korpu
Ugradna rerna Bosch HBG537EB3
68.244,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Dubina | 54,8 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Crna |
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Visina | 59,4 cm |
| Vrsta rerne | Multifunkcijska |
| Zapremina | 71 l |
| Tehnički detalji | |
| Ostalo | - AutoPilot 10 - 3D Vruć vazduh - Potapajuća dugmad - EcoClean Direct - Pomoć pri čišćenju - SoftOpen i SoftClose - Teleskopske šine na jednom nivou |
| Oprema | - 1 x Pleh, emajl - 1 x Rešetka - 1 x Univerzalna posuda za pečenje |



