VOX GSI147703E
Ugradna mašina za pranje sudova
Šifra:
Barkod: 8606033883737
- Brend: VOX
- Model: GSI147703E
Web Cena:
33.660,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Ugradna mašina za pranje sudova Vox GSI147703E
33.660,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Dubina | 55 cm |
| Širina | 44,8 cm |
| Boja | Siva |
| Visina | 81,5 cm |
| Broj kompleta posuđa | 14 |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 6 |
| Tehnički detalji | |
| Karakteristike | - Tehnologije: 3rd Basket, AquaStop, EcoProgram, HalfLoad, TabletDispenser, DelayStart, TripleFilter, OverFlowProtection, HiddenHeater |
| Programi | ECO - Glass 90min - Rapid 30min - Intensive 65°C - Normal |



