TP LINK TL-WN823N
- 300Mb/s mini wireless N USB adapter, 2.4GHz 802.11 b/g/n
Šifra: 033047
Barkod: 6935364050696
- Brend: TP LINK
- Model: TL-WN823N
Web Cena:
1.745,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
TP-Link TL-WN823N 300Mb/s mini wireless N USB adapter, 2.4GHz 802.11 b/g/n
1.745,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | TP-Link |
| Model | TL-WN823N |
| Naziv | TP-Link TL-WN823N 300Mb/s mini wireless N USB adapter, 2.4GHz 802.11 b/g/n |
| Enkripcije | 64/128-bit WEPWPA-PSK / WPA2-PSKWPA / WPA2 |
| Brzina | do 300Mbps |
| Snaga transmisije | do 20dBm |
| Mrežni standard | 802.11 n |
| Operativna temperatura | 0°C do 40°C |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Antena | Interna |
| Broj antena | 1 |
| Podržani operativni sistemi | Windows |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Tasteri | Wi-Fi Protected Setup (WPS) |
| Podržane verzije operativnih sistema | Windows 7(32/64bits), Windows Vista(32/64bits), Windows XP(32/64bits) |
| Dimenzije | 39 x 18.35 x 7.87mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | TP-LINK 300Mbps Mini Wireless N USB Adapter - TL-WN823N Mrežne karte i adapteri |
| Uvoznik | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
TP-Link TL-WN823N 300Mb/s mini wireless N USB adapter, 2.4GHz 802.11 b/g/n



