Xiaomi
Tablet Redmi Pad 2 4G8GB256GBsiva
Šifra:
Barkod: 6932554432973
- Brend: Xiaomi
Web Cena:
41.468,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Tablet XIAOMI Redmi Pad 2 4G8GB256GBsiva
41.468,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Mogucnost poziva | Yes |
| Zvučnici | Stereo |
| Boja Tablet | Gray |
| Futrola | No |
| Tastatura | No |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Boja detaljni opis | Mat siva |
| GPS | Yes |
| Izlaz za slušalice | Yes |
| Mikrofon | Yes |
| Naziv procesora | MediaTek Helio G100 Ultra |
| TIP memorije | LPDDR4x |
| WiFi | Yes |
| Baterija (mAh) | 9000 mAh |
| Prednja kamera | 5 MP |
| RAM memorija | 8 GB |
| Rezolucija | 2560 x 1600 |
| 4G(LTE) | Yes |
| Interna memorija | 256 GB |
| WWAN | Yes |
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Dijagonala ekrana | 11\" |
| Operativni sistem | Android |
| Procesor | MediaTek |



