Xiaomi
Tablet Pad 8 Pro 12GB512GBsiva
Šifra:
Barkod: 6932554476458
- Brend: Xiaomi
Web Cena:
94.275,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Tablet XIAOMI Pad 8 Pro 12GB512GBsiva
94.275,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Boja Tablet | Gray |
| Izlaz za slušalice | Yes |
| WWAN | No |
| Bluetooth | Yes |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 251.2 x 173.4 x 5.8 mm |
| Masa (g) | 485 g |
| Tip panela | LCD |
| WiFi | Yes |
| Zvučnici | Stereo |
| Boja detaljni opis | Mat siva |
| Futrola | No |
| Mogucnost poziva | No |
| Naziv procesora | Snapdragon 8 Elite |
| Otporan na vodu i prašinu | IP53IP52 splash & dust |
| Baterija (mAh) | 9200 mAh |
| Interna memorija | 512 GB |
| Rezolucija | 2136x3200 |
| Zadnja kamera | 50 MP |
| 4G(LTE) | No |
| Broj jezgara | Octa core |
| Operativni sistem | Android 16 |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Procesor | Snapdragon |
| RAM memorija | 12 GB |
| Dijagonala ekrana | 11,2\" |



