Gorenje GG5A14WJ
Šporet na gas
Šifra:
Barkod: 3838782932144
- Brend: Gorenje
- Model: GG5A14WJ
Web Cena:
34.061,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Šporet na gas Gorenje GG5A14WJ
34.061,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Dubina | 59,4 cm |
| Širina | 50 cm |
| Boja | Bela |
| Visina | 85 cm |
| Vrsta ploče za kuvanje | Plinska |
| Vrsta rerne | Plinska |
| Zapremina | 70 l |
| Ringle | - Gasna ploča za kuvanje - Zona napred levo: Mali gorionik - O napred levo: 54 mm - Snaga zone za kuvanje napred levo: 1000 W - Zona napred desno: Veliki gorionik - O napred desno: 99 mm - Snaga zone za kuvanje napred desno: 3000 W - Zona nazad levo: Standardni gorionik - O nazad levo: 74 mm - Snaga zone za kuvanje nazad levo: 1900 W - Zona nazad desno: Standardni gorionik - O nazad desno: 74 mm - Snaga zone za kuvanje napred levo: 1900 W |
| Dubina mini šporeta | cm |
| Visina mini šporeta | cm |
| Širina mini šporeta | cm |
| Funkcije | - Proporcionalni gorionik na gas - Termički osigurač sa automatskim isključenjem |



