ZTE
Smartphone Blade V70 Vita 8GB256GBcrna
Šifra:
Barkod: 6902176142529
- Brend: ZTE
Web Cena:
15.380,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Smartphone ZTE Blade V70 Vita 8GB256GBcrna
15.380,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Boja pametni telefon | Black |
| Čitač otisaka prstiju | Yes |
| Format ekrana | 20:9 |
| Blic | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 165.8 x 77.1 x 8.2 mm |
| Masa (g) | 206g |
| Prednja kamera | 16 MP |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1612 |
| SD slot | Yes |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Baterija integrisana | Yes |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| LTE | Yes |
| NFC | Yes |
| RadioMP player | Yes |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Slušalice u paketu | No |
| Tip ekrana | IPS + LCD |
| WiFi | Yes |
| Brzina procesora | 2x1.6GHz & 6x1.6GHz |
| Operativni sistem | Android |
| Robustan pametni telefon | No |
| Veličina ekrana | 6.7\" |
| Interna memorija | 256 GB |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5000 mAh |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Procesor | Unisoc |
| RAM | 8 GB |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |



