Xiaomi
Smartphone Redmi Note 15 6GB128GBcrna
Šifra:
Barkod: 6932554476281
- Brend: Xiaomi
Web Cena:
19.576,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Smartphone XIAOMI Redmi Note 15 6GB128GBcrna
19.576,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Dimenzija (WxHxD mm) | 164 x 75.4 x 7.4 mm |
| LTE | Yes |
| Otporan na vodu i prašinu | IP66 |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Tip ekrana | AMOLED |
| WiFi | Yes |
| Baterija integrisana | Yes |
| Bluetooth | Yes, Version 5.1 |
| Boja pametni telefon | Black |
| Blic | Yes |
| NFC | Yes |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Prednja kamera | 20 MP |
| Čitač otisaka prstiju | Yes |
| SD slot | Yes |
| Format ekrana | 20:9 |
| Slušalice u paketu | No |
| Masa (g) | 178g |
| RadioMP player | No |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Operativni sistem | Android |
| Procesor | Snapdragon |
| RAM | 6 GB |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Brzina procesora | 4x2.4 GHz & 4x1.8 GHz |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5520 mAh |
| Rezolucija glavne kamere | 108 MP + 8 MP |
| Veličina ekrana | 6.77\" |



