Samsung
Smartphone Galaxy S25+ 12GB256GBsiva
Šifra:
Barkod: 8806095857718
- Brend: Samsung
Proizvod je dodat u korpu
Smartphone SAMSUNG Galaxy S25+ 12GB256GBsiva
140.317,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Blic | Yes |
| Boja pametni telefon | Gray |
| Format ekrana | 20:9 |
| LTE | Yes |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 water & dust |
| SD slot | No |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Čitač otisaka prstiju | Yes |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 158.4 x 75.8 x 7.3 mm |
| NFC | Yes |
| RadioMP player | Yes |
| Slušalice u paketu | No |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Baterija integrisana | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Boja detaljni opis | Mat siva |
| Masa (g) | 190g |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Rezolucija ekrana | 1440 x 3120 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 8K |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED |
| WiFi | Yes |
| Brzina procesora | 2x4.47GHz&6x3.53GHz |
| Kapacitet baterije (mAh) | 4900 mAh |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Procesor | Snapdragon |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Interna memorija | 256 GB |
| Veličina ekrana | 6.9\" |



