Gorenje Optiheat 2000MP
Radijator
Šifra:
Barkod: 3838782149368
- Brend: Gorenje
- Model: Optiheat 2000MP
Web Cena:
7.310,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Radijator Gorenje Optiheat 2000MP
7.310,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Vrsta aparata | Panelni radijatori |
| Snaga | 2000 W |
| Širina radijatora | 92 cm |
| Visina radijatora | 43 cm |
| Broj rebara | 0 |
| Funkcije | Samostojeća ili zidna montaža Lako postavljanje Zidna montaža je idealna za fiksirano postavljanje uređaja. Zakačaljka omogućava lako fiksiranje grejalice. Upotreba prostora je optimalna, zahvaljujući dizajnu tankog profila. Zaštita od pregrevanja U slučaju pregrevanja, aparat će se automatski isključiti i zaštititi delove od termičkog oštećenja. Temperatura po želji Temperatura po želji Termostat nudi podešavanje temperature od 16 do 40 °C. Slim dizajn Oblik aparata je prilagođen maksimalnoj upotrebljivosti, i istovremeno je odličan stilski dodatak. |
| Tehnički podaci | Vrsta struje Naizmenična Širina proizvoda 920 mm Visina proizvoda 430 mm Dubina proizvoda 240 mm Širina pakovanog proizoda 965 mm Visina pakovanog proizvoda 470 mm Dubina pakovanog proizvoda 130 mm Priključna snaga 2 kW Osigurač 10 A Napon 230 V |
| Efikasnost | Zapremina radijatora 47.8 dm3 |
| Način upravljanja | Wi-Fi upravljanje - Ne Tajmer - Ne |
Termostat nudi podešavanje temperature od 16 do 40 °C.
Gorenje OptiHeat grejni paneli, koji rade na principu norveških radijatora, omogucavaju brzo grejanje prostorije u kojoj su pozicionirani.
Zagrejani vazduh polako se uzdiže i cirkuliše u prostoriji i tako brzo i efikasno zagreva prostoriju.
Topao vazduh koji izlalzi iz panela usmeren je prema prostoriji, a ne prema zidu, čime se sprečava da zid pocrni.



