HP
Racunar Pro Mini 400 G9 DOSi7-13700T16GB512GBHDMI
Šifra:
Barkod: 197497369922
- Brend: HP
Proizvod je dodat u korpu
Racunar HP Pro Mini 400 G9 DOSi7-13700T16GB512GBHDMI
110.854,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Display port | 2 |
| Tastatura | Yes |
| Brzina Obrta Diska | No rotation |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| Format kućišta | Desktop Mini |
| USB Type_C_PC | 1 |
| Miš | Yes |
| HDMI port | 1 |
| Wireless PC | No |
| Napajanje | 90W |
| USB 3.1 port | 3 |
| USB 3.0 port | 2 |
| Kapacitet hard diska | 512 GB |
| Grafička kartica | Integrated |
| Memorija grafičke kartice | Shared |
| Broj jezgara | 16 |
| Model procesora | 13700T |
| Memorija | 16 GB |
| Optički uredjaj | No |
| Chipset matične ploče | Q670 |
| Tip hard diska | SSD |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Model grafičke kartice | Intel UHD |
| Procesor - brand | Intel |
| Radni takt procesora | 4.9 GHz |
| Tip procesora | Core i7 |



