HP
Racunar 24-cr0076ny AiODOS23.8'' FHD TouchRyzen 7-7730U32GB1TB SSD
Šifra:
Barkod: 199642224797
- Brend: HP
Web Cena:
154.573,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Racunar HP 24-cr0076ny AiODOS23.8'' FHD TouchRyzen 7-7730U32GB1TB SSD
154.573,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brand grafičke kartice | AMD |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 540,5 x 186,6 x 409 mm |
| Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm) | 640 x 175 x 460 mm |
| Format kućišta | All In One |
| Miš | Yes |
| Tastatura | Yes |
| USB 3.0 port | 2 |
| Wireless PC | Yes |
| HDMI port | 1 |
| Ostale karakteristike | Monitor 23.8\" Touch |
| TIP memorije | DDR4 3200MHz |
| USB 2.0 port | 2 |
| USB Type_C_PC | 1 |
| Brzina Obrta Diska | No rotation |
| Napajanje | 90W |
| Broj jezgara | 8 |
| Grafička kartica | Integrated |
| Memorija grafičke kartice | Shared |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Optički uredjaj | No |
| Radni takt procesora | 4.5GHz |
| Procesor - brand | AMD |
| Kapacitet hard diska | 1 TB |
| Memorija | 32 GB |
| Model procesora | 7730U |
| Tip hard diska | SSD |
| Tip procesora | Ryzen 7 |



