PROSTO A60 10W PIR
5000K,LED sijalica sa senzorom,950lm
Šifra: 033115
Barkod: 8605043305192
- Brend: PROSTO
- Model: A60 10W PIR
Proizvod je dodat u korpu
PROSTO A60 10W 5000K,LED sijalica sa PIR senzorom,950lm
700,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | PROSTO |
| Model | A60 10W PIR |
| Naziv | PROSTO A60 10W 5000K,LED sijalica sa PIR senzorom,950lm |
| Snaga | 10W |
| Osvetljaj | 950Lm |
| Boja svetla | 5000K - Hladno Bela |
| IC driver | |
| 80Ra PF> 0.5 ugao osvetljaja 180° | |
| Napon 220-240V, | |
| Radni vek | 15.000 sati |
| Ekvivalent 75W obične sijalice | |
| Energetski razred | A+ |
| Potrošnja energije | 10 kWh/1000h |
| Domet senzora | do 6m |
| Vreme osetljivosti | 30s |
| Uvoznik | Elementa d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
PROSTO A60 10W 5000K,LED sijalica sa PIR senzorom,950lm



