_ 27 inča 27E1N1100A00 FHD1920x1080 IPS 100Hz AdaptiveSync monitor (MON02948)
Šifra:
Barkod: 8712581804282
Web Cena: 12.207,00 rsd.
 Količina
Proizvod je dodat u korpu
PHILIPS_ 27 inča 27E1N1100A00 FHD1920x1080 IPS 100Hz AdaptiveSync monitor (MON02948)
12.207,00 rsd.
Idi u korpu
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
Ekran
Veličina ekrana27 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Tip ekranaLED
Tip panelaIPS
Pozadinsko osvetljenjeWLED
Odnos stranica16:9
Nativni kontrast1.300:1
Dinamički kontrastMega Infinity DCR
Osvetljenje250 nita
Odziv4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt)
Vertikalno osvežavanje100Hz
Tip adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync
Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela0.3114mm x 0.3114mm
Paleta boja16.7 miliona boja
Priključci Slotovi
Ukupno HDMI priključaka1
HDMI priključci1x HDMI 1.4
Ukupno VGA priključaka1
VGA D-sub1
Audio izlaz3.5mm
Audio ulaz3.5mm
Audio
ZvučniciUgrađeni
Snaga zvučnika2x 2W
Fizičke karakteristike
Dodatne mogućnostiTilt
Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
BojaCrna
Širina617mm (sa postoljem)
Dubina211mm (sa postoljem)
Visina457mm (sa postoljem)