OKI ECO l 595x595;40w;6500k
Ugradni panel BACK-LITE
Šifra: 026095
Barkod: 8606028526533
- Brend: OKI
- Model: OKI ECO l 595x595;40w;6500k
Web Cena:
2.990,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
OKI ECO l 595x595;40w;6500k Ugradni panel BACK-LITE
2.990,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Brend | OKI |
| Model | OKI ECO l 595x595;40w;6500k |
| Naziv | OKI ECO l 595x595;40w;6500k Ugradni panel BACK-LITE |
| Snaga | 40W |
| Jačina osvetljaja | 3400lm |
| Boja osvetljenja | 6500K - Hladno bela |
| Opseg radne temperature | -20+40C, |
| Napajanje | 230V |
| Ugao osvetljaja | 120 stepeni, |
| Energetski razred | G |
| Potrošnja energije | 40 kWh/1000h |
| Radni vek | 25000 h |
| Ostalo | IP20, CRI-80Ra |
| Dimenzije | 595 x 595 x 30 mm |
| Uvoznik | TRI-O DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
OKI ECO l 595x595;40w;6500k Ugradni panel BACK-LITE



