MSI
MAG PANO M100R PZ kućište (CAS03024)
Šifra:
Barkod: 4711377136471
- Brend: MSI
Web Cena:
9.883,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
MSI MAG PANO M100R PZ kućište (CAS03024)
9.883,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Format kućišta | MicroATX |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1 (pretvaranje 2.5 inča3.5 inča Combo Bay) |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 1 |
| USB 3.2 | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Tip C |
| Audio | 2x 3.5mm |
| Napomena | LED Control dugme |
| Poleđina | 1x120mm ili 1x140mm |
| Donja strana | 1x120mm |
| Gornja strana | 3x120mm ili 2x140mm |
| Desna stranica | 3x120mm |
| Ostalo | PSU cover: 2x120 mm |
| Poleđina | 1x120mm (ARGB) |
| Desna stranica | 3x 120mm ARGB |
| Poleđina | 120mm, 140mm |
| Gornja strana | 120mm, 240mm, 360mm |
| Maksimalni broj slotova | 5 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 175mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 390mm |
| Dimenzije | 488mm x 453mm x 235mm |
| Materijal | Čelik, Kaljeno staklo |
| Masa | 8.66kg |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | 24 meseca |



