Xiaomi A3 4128GB zelena
Mobilni telefon 4-128GB
Šifra:
Barkod: 6941812768136
- Brend: Xiaomi
- Model: Xiaomi A3 4128GB zelena
Web Cena:
13.042,00 rsd.
Proizvod je dodat u korpu
Mobilni telefon Xiaomi A3 4-128GB zelena
13.042,00 rsd.
Kupovinom ovog proizvoda ostvarujete popust na kompatibilne proizvode.
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Zelena |
| Rezolucija ekrana | 720 x 1650 piksela |
| Dijagonala ekrana | 6.71'' |
| RAM memorija | 4 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 14 (Go edition), MIUI |
| Dimenzije | 168.3 x 76.3 x 8.3 mm |
| CPU | - Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A53 & 4x1.6 GHz Cortex-A53) |
| Interna memorija | 128 GB |
| Kamera (prednja) | 5 |
| Kamera (zadnja) | 8 MP + 0.08 |
| Kamera - opcije | Opis zadnje kamere: - 8 MP, (wide) - 0.08 MP (auxiliary lens) - Features: Dual-LED flash, HDR - Video: 1080p@30fps Opis prednje kamere: - 5 MP - Video: 1080p@30fps |
| Bluetooth | Da |
| NFC | Ne |
| GPS | Da |
| WLAN | Da |
| Radio | Da |
| Baterija | 5000 mAh |
| USB opcije | USB-C |



